About Liliana Philippe

Liliana Philippe s.r.o. je módní oděvní společnost zaměřená na prémiové světové značky, dostupný luxus a pohodlí pro ženy. Liliana Philippe představuje na českém trhu kvalitní designové oblečení a doplňky, pro odvážné a sebevědomé ženy. Společnost podporuje osobní rozvoj a sebepoznání žen, posílení vlastní hodnoty i výjimečností. Sortiment sestává z několika různých konceptů dámské módy: oblečení, punčochové zboží, spodní prádlo, plavky a doplňky. Obchodním konceptem společností je nabízet unikátní, luxusní a dostupnou módu ženám, které jsou vědomy vlastní jedinečnosti a svobodu.

Základní hodnoty společnosti Liliana Philippe:

– Svoboda a nezávislost

– Jedinečnost a originalita

– Soudržnost a povědomí

– Prémiová kvalita a důraz na detaily

– Sofistikovaná elegance a pohodli

Wolford se za 60 let své historie etablovala jako luxusní značka v prémiovém segmentu mezinárodního světa módy. Tradiční řemeslo – pletařské umění – zušlechtěné know-how, jakož i ambice, být konkurenci stále o krok napřed, okřídlili inovativního ducha a expanzi podniku. Tak došlo postupně k rozšíření hlavní výrobní činnosti Legwear (punčochové zboží pro ženy) o výrobky skupiny Ready-to-wear (oblečení), Lingerie (spodní prádlo), Swimwear (plavky) a Accessoires (doplňky).

Již v 80. letech minulého století realizovala společnost Wolford nápady mezinárodních návrhářů, kteří se svými kreacemi postarali o nadšený obdiv na přehlídkových molech. V polovině 90. let pak byly zahájeny první designové spolupráce jako »Wolford meets Vivienne Westwood« a »Wolford + Lagerfeld Gallery« od Karla Lagerfelda. Následovaly další sezónní spolupráce značek, například s návrháři Kenzo, Emilio Pucci a Valentino. Wolford uspěl se svojí „Lady-akcií“ 14. února 1995 na Vídeňské burze. Dnes je Wolford mezinárodně uznávanou módní značkou nejvyšší kvality, nadčasové elegance a luxusu.

Kolekce Wolford se distribuují do 65 zemí celého světa prostřednictvím sítě vlastních obchodů, jakož i obchodních partnerů a online.

KATEGORIE: Dámská Móda: oblečení, punčochové zboží, spodní prádlo, plavky a doplňky