Left Pokračovat v nákupu
Vaše objednávka

Nemáte žádné položky ve svém košíku

O společnosti

Liliana Philippe s.r.o. je módní oděvní společnost zaměřená na prémiové světové značky, dostupný luxus a pohodlí pro ženy. Liliana Philippe představuje na českém trhu kvalitní designové oblečení a doplňky, pro odvážné a sebevědomé ženy. Společnost podporuje osobní rozvoj a sebepoznání žen, posílení vlastní hodnoty i výjimečností. Sortiment sestává z několika různých konceptů dámské módy: oblečení, punčochové zboží, spodní prádlo, plavky a doplňky. Obchodním konceptem společností je nabízet unikátní, luxusní a dostupnou módu ženám, které jsou vědomy vlastní jedinečnosti a svobodu.

Základní hodnoty společnosti Liliana Philippe:

  • Svoboda a nezávislost
  • Jedinečnost a originalita
  • Soudržnost a povědomí
  • Prémiová kvalita a důraz na detaily
  • Sofistikovaná elegance a pohodli

 

Inspirovaný svými mnoha cestami do Spojených států, Michaël Azoulay založil v roce 2005 francouzskou značku American Vintage. Velmi chytře reinterpretoval základní kus šatníku: tričko.


Rok od roku se kolekce formovaly a rozšiřovaly. Čistý styl a autentické linie zaručují, že se budete cítit příjemně a pohodlně. Střihy jsou příklonem k ležérnímu šatníku, zatímco pestrá paleta barev zajišťuje autentický styl značky. Minimalismus se setkává s modernou v nadčasových a absolutně volných kolekcích.


Michaël Azoulay vymyslel DNA značky American Vintage s hodnotami, které jsou mu blízké: ocenění za dobře odvedenou práci, smysl pro detail, starostlivý přístup a také upřímnost a sdílení.


Dnes tvoří týmy American Vintage komunitu téměř 800 zaměstnanců a 1500 prodejních míst po celém světě.

Bikkembergs je renomovaná módní značka, která nese jméno svého belgického návrháře a zakladatele Dirka Bikkembergse. Značka byla založena koncem 80. let a rychle si získala uznání díky inovativnímu spojení sportu a módy. Značka Bikkembergs je proslulá zejména svým průkopnickým přístupem při spojování sportovních prvků se špičkovou módou, čímž vytváří osobitý styl, který stírá hranice mezi sportovním oblečením a luxusem.

Značka je známá svými dynamickými a moderními modely, které často obsahují odvážnou grafiku, sportovní siluety a netradiční materiály. Značka Bikkembergs se zaměřuje na jednotlivce, kteří oceňují spojení funkčnosti a vysoké módy, a nabízí řadu oděvů, obuvi a doplňků, které vyzařují sportovní a zároveň sofistikovanou atmosféru.

Díky závazku ke kvalitnímu řemeslnému zpracování a rebelskému duchu se značka Bikkembergs stala ikonou módního průmyslu. Tvorba značky odráží jedinečnou směs sportovního ducha, modernosti a nádechu avantgardy, díky čemuž je volbou pro ty, kdo hledají módu, která se vymyká tradičním vzorům.