Left Pokračovat v nákupu
Vaše objednávka

Nemáte žádné položky ve svém košíku

O společnosti

Liliana Philippe s.r.o. je módní oděvní společnost zaměřená na prémiové světové značky, dostupný luxus a pohodlí pro ženy. Liliana Philippe představuje na českém trhu kvalitní designové oblečení a doplňky, pro odvážné a sebevědomé ženy. Společnost podporuje osobní rozvoj a sebepoznání žen, posílení vlastní hodnoty i výjimečností. Sortiment sestává z několika různých konceptů dámské módy: oblečení, punčochové zboží, spodní prádlo, plavky a doplňky. Obchodním konceptem společností je nabízet unikátní, luxusní a dostupnou módu ženám, které jsou vědomy vlastní jedinečnosti a svobodu.

Základní hodnoty společnosti Liliana Philippe:

  • Svoboda a nezávislost
  • Jedinečnost a originalita
  • Soudržnost a povědomí
  • Prémiová kvalita a důraz na detaily
  • Sofistikovaná elegance a pohodli

Wolford se za 60 let své historie etablovala jako luxusní značka v prémiovém segmentu mezinárodního světa módy. Tradiční řemeslo – pletařské umění – zušlechtěné know-how, jakož i ambice, být konkurenci stále o krok napřed, okřídlili inovativního ducha a expanzi podniku. Tak došlo postupně k rozšíření hlavní výrobní činnosti Legwear (punčochové zboží pro ženy) o výrobky skupiny Ready-to-wear (oblečení), Lingerie (spodní prádlo), Swimwear (plavky) a Accessoires (doplňky).

Již v 80. letech minulého století realizovala společnost Wolford nápady mezinárodních návrhářů, kteří se svými kreacemi postarali o nadšený obdiv na přehlídkových molech. V polovině 90. let pak byly zahájeny první designové spolupráce jako »Wolford meets Vivienne Westwood« a »Wolford + Lagerfeld Gallery« od Karla Lagerfelda. Následovaly další sezónní spolupráce značek, například s návrháři Kenzo, Emilio Pucci a Valentino. Wolford uspěl se svojí „Lady-akcií“ 14. února 1995 na Vídeňské burze. Dnes je Wolford mezinárodně uznávanou módní značkou nejvyšší kvality, nadčasové elegance a luxusu.

Kolekce Wolford se distribuují do 65 zemí celého světa prostřednictvím sítě vlastních obchodů, jakož i obchodních partnerů a online.

KATEGORIE: Dámská Móda: oblečení, punčochové zboží, spodní prádlo, plavky a doplňky

 

Inspirovaný svými mnoha cestami do Spojených států, Michaël Azoulay založil v roce 2005 francouzskou značku American Vintage. Velmi chytře reinterpretoval základní kus šatníku: tričko.


Rok od roku se kolekce formovaly a rozšiřovaly. Čistý styl a autentické linie zaručují, že se budete cítit příjemně a pohodlně. Střihy jsou příklonem k ležérnímu šatníku, zatímco pestrá paleta barev zajišťuje autentický styl značky. Minimalismus se setkává s modernou v nadčasových a absolutně volných kolekcích.


Michaël Azoulay vymyslel DNA značky American Vintage s hodnotami, které jsou mu blízké: ocenění za dobře odvedenou práci, smysl pro detail, starostlivý přístup a také upřímnost a sdílení.


Dnes tvoří týmy American Vintage komunitu téměř 800 zaměstnanců a 1500 prodejních míst po celém světě.